O MNIE

Witaj!

Nazywam się Ula Urbańska.

o mnie- olejki eteryczne


Studiowałam religioznawstwo i projektowanie ubioru, ale skończyłam Łódzką Szkołę Filmową. Przez 10 lat pracowałam jako montażystka dla największych domów produkcyjnych w Polsce i chociaż kocham realizację wideo to tylko częściowo wypełniało to MOJE POWOŁANIE.

Wiedziałam, że muszę coś zmienić.

W 2016 założyłam wraz z partnerem swój pierwszy biznes online oparty na wartościach, które były dla mnie najważniejsze.

Firma Wild Wood Stories to rzemiosło, piękno natury i proste formy. To również szacunek do twórcy, do odbiorców, autentyczność i transparentność.

www.wildwoodstories.pl3 lata później czułam, że czas na kolejny krok. 
Olejki eteryczne to pozornie inna tematyka niż Wild Wood Stories, ale dla mnie jest to kontynuacja i rozwinięcie wartości, które towarzyszą mi w tamtej firmie. Urulu Harmony również cechuje autentyczność działań i odwaga, aby kroczyć własną ścieżką. To również Dziki Zachwyt nad Naturą, chociaż w innym wydaniu.

Olejki eteryczne towarzyszą mi od ponad dwudziestu lat, a od kilku lat zdobywanie i uzupełnianie wiedzy na ich temat stało się właściwie moją codziennością. W końcu znalazłam też nauczyciela (David Crow), który widzi olejki eteryczne podobnie jak ja: nie tylko jako lecznicze substancje chemiczne, ale przede wszystkim jako harmonizujące esencje, które mają działanie wielowymiarowe (na ciało, emocje, duszę). Jego bezkompromisowość w poszukiwaniu najlepszych olejków eterycznych pokazała mi, że nie jestem osamotniona w swoich marzeniach o tym, żeby sprowadzać wyjątkowe olejki i współpracować z właścicielami plantacji, którzy kochają rośliny i dokładają wszelkich starań, aby stworzyć najwyższej jakości surowiec. Takie olejki nie powstają na masową skalę, a odnalezienie ich jest ciekawym wyzwaniem i prawdziwą przygodą.

O tym, dlaczego tak ważne jest dla mnie zrównoważone i etyczne pozyskiwanie organicznych olejków eterycznych napisałam więcej TUTAJ.

Moją pełną olejkową opowieść przeczytasz TUTAJ.

Ula do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl