O MNIE

Nazywam się Ula Urbańska.

Studiowałam religioznawstwo i projektowanie ubioru, a skończyłam Łódzką Szkołę Filmową. Przez 10 lat pracowałam dla największych domów produkcji telewizyjnej w Polsce i chociaż kocham realizację wideo to jednak czułam, że czegoś w moim życiu brakuje.

Telewizja jest przyjemną rozrywką, ale ja potrzebowałam robić coś, co przyniesie światu realną wartość.

W 2016 założyłam wraz z partnerem swój pierwszy biznes online oparty na wartościach, które były dla mnie najważniejsze.

 

Firma Wild Wood Stories to rzemiosło, piękno natury i proste formy. To również szacunek do twórcy, do odbiorców, autentyczność i transparentność.

www.wildwoodstories.pl

3 lata później poczułam, że czas na kolejny krok.

 Olejki eteryczne to pozornie inna tematyka niż drewno, ale obie firmy opierają się na tych samych wartościach. Urulu Harmony również cechuje autentyczność działań i odwaga, aby kroczyć własną ścieżką. To również Dziki Zachwyt nad Naturą, chociaż w innym wydaniu.

Olejki eteryczne towarzyszą mi od ponad dwudziestu lat, a od kilku lat zdobywanie i uzupełnianie wiedzy na ich temat stało się właściwie moją codziennością. W końcu znalazłam też nauczyciela (David Crow), który widzi olejki eteryczne podobnie jak ja: nie tylko jako lecznicze substancje pochodzenia roślinnego, ale przede wszystkim jako harmonizujące esencje, które mają działanie wielowymiarowe (na ciało, emocje, duszę). Dzięki David’owi Crow zobaczyłam połączenie olejków eterycznych z ajurwedą i medycyną chińską co pozwala mi jeszcze szerzej widzieć zależności między naturą a człowiekiem. Ostatnie lata współbycia z olejkami eterycznymi otworzyły przede mną jeszcze głębsze widzenie ich natury. Widzenie, które wymyka się nauce, które nie daje się zmierzyć w laboratorium bo jest zbudowane na indywidualności każdego z nas, naszych potrzeb i naszej historii. Olejki eteryczne traktuję jako asystentów i roślinnych przewodników, którzy przypominają nam o tym KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY, łączą z naszą intuicją i z naszym Wyższym Ja.

O tym, dlaczego tak ważne jest dla mnie zrównoważone i etyczne pozyskiwanie organicznych olejków eterycznych napisałam więcej TUTAJ.

Moją pełną olejkową opowieść przeczytasz TUTAJ.

                                                                                                                             Ula