O MNIE

Nazywam się Ula Urbańska.

Olejki eteryczne są w moim życiu od ponad 20 lat, ale pomysł na swoją własną firmę sprowadzającą olejki eteryczne prosto z destylarni pojawił się w 2018 roku.

Uczyłam się wtedy aromaterapii u wspaniałego nauczyciela Davida Crow. Dzięki niemu zrozumiałam głębię olejków eterycznych. Zrozumiałam na jak wielu poziomach naszego istnienia mogą nas wspierać.

Moje doświadczenie pokazało mi, że rośliny są wspaniałymi asystentami i przewodnikami wspierającymi wielopoziomowo naszą transformację.

Aromaterapia z kolei jest jedną z najprzyjemniejszych form pracy z roślinami. Olejki eteryczne wspierają nasze ciało, umysł i emocje. Ich zapachy pomagają zajrzeć głębiej…

 

 

 

Zanim aromaterapia zagościła na dobre do mojego życia działałam w wielu innych obszarach.

Studiowałam religioznawstwo (UJ), projektowanie ubioru i montaż filmowy (Łódzka Szkoła Filmowa). Przez 10 lat pracowałam dla największych domów produkcji telewizyjnej w Polsce i chociaż kocham realizację wideo to w końcu poczułam, że czegoś w moim życiu brakuje.

Telewizja jest przyjemną rozrywką, ale ja potrzebowałam robić coś, co przyniesie światu realną wartość.

W 2016 założyłam wraz z partnerem swój pierwszy biznes online (firmę Wild Wood Stories) oparty na wartościach, które były dla mnie najważniejsze.

3 lata później poczułam, że czas na kolejny krok.

 Olejki eteryczne to pozornie inna tematyka niż drewno, ale obie firmy opierają się na tych samych wartościach. Urulu Harmony również cechuje autentyczność działań i odwaga, aby kroczyć własną ścieżką. To również Dziki Zachwyt nad Naturą, chociaż w innym wydaniu.

Mój główny nauczyciel, David Crow, pokazał mi, że olejki eteryczne to nie tylko lecznicze substancje pochodzenia roślinnego, ale przede wszystkim harmonizujące esencje, które mają działanie wielowymiarowe (na ciało, emocje, duszę). Dzięki David’owi Crow, który jest Mistrzem Ajurwedy i Medycyny Chińskiej zobaczyłam jak olejki eteryczne łączą się z tymi starożytnymi systemami medycznymi, co pozwala mi jeszcze szerzej widzieć zależności między naturą a człowiekiem. Ostatnie lata współbycia z olejkami eterycznymi otworzyły przede mną jeszcze głębsze widzenie ich natury. Widzenie, które wymyka się nauce, które nie daje się zmierzyć w laboratorium, bo jest zbudowane na indywidualności każdego z nas. Olejki eteryczne traktuję jako asystentów i roślinnych przewodników, którzy przypominają nam o tym KIM NAPRAWDĘ JESTEŚMY, łączą nas z naszą intuicją, z naszym Wyższym Ja, wspierają w samouzdrawianiu.

O tym, dlaczego tak ważne jest dla mnie zrównoważone i etyczne pozyskiwanie organicznych olejków eterycznych napisałam więcej TUTAJ.

Moją pełną olejkową opowieść przeczytasz TUTAJ.